SYLWESTER W GÓRACH

BALE SYLWESTROWE

Rewelacją będzie bal w Świeradowie

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawabal w Domu Zdrojowym w wyjątkowej scenerii: w Hali Spacerowej oraz w Kawiarni Zdrojowej. Do tańca zagra zespół New Gong oraz Zodiak. Na stołach pojawią się wykwintne potrawy, m.in. zawijaniec zbójnicki, przysmak górski, kurczak po polsku oraz pasztecik francuski z barszczem czerwonym. Ponadto napoje zimne i gorące, szampan (butelka na 4 osoby) i wódka (butelka na 2 osoby). Niezapomnianą atrakcją będzie m.in. pokaz fajerwerków! Początek balu o godz. 20, a koniec o 4 nad ranem. Bilety – 250 zł od osoby do nabycia w kawiarni od wtorku do czwartku od godz. 15, a codziennie w recepcji Domu Zdrojowego. Rezerwacja telefoniczna: tel. 75 78 20 500. Możliwość rezerwacji noclegu na miejscu.

Sylwester w Cieplicach będzie wyjątkowy

Uzdrowisko Cieplice – równie atrakcyjnie co w Świeradowie zapowiada się bal organizowany przez Uzdrowisko w Cieplicach. Zabawa rozpocznie się o godz. 20 w zabytkowej sali balowej w Pawilonie Edward. Na żywo przygrywał będzie zespół muzyczny. W menu znajduje się m.in. krem borowikowo-pieczarkowy, kotlet de Volaille, karczek pieczony, rolada z indyka, bigos myśliwski, puchar lodowy, wódka (butelka na parę), szampan (butelka na 4 osoby).
Bilety – 250 od osoby. Wśród uczestników rozlosowane zostaną wejściówki do SPA Marysieńka. Można również zamówić nocleg na miejscu. Szczegóły tel. 75/ 75 510 03.

Hotel Gołębiewski w Karpaczubal z orkiestrą 600 zł od osoby, sylwestra poprowadzą: Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus.

ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Na gondoli Sylwester na nartach

Sylwester na nartach! Kolej Gondolowa oraz restauracja Smak Baca na górnej stacji kolei gondolowej organizują Sylwestra w sercu Gór Izerskich. W pakiecie za 199 zł dostajemy karnet na jazdę od godz. 19 do 2 w nocy, trzy ciepłe posiłki, przekąski na zimno, napoje, alkohol (wódka i szampan). O północy pokaz sztucznych ogni. Można też wykupić Sylwestra bez jazdy na nartach – 169 zł lub samą jazdę – 55 zł. Rezerwacje: tel. 75 78 17 018, biuro@skisun.pl lub osobiście w restauracji przy dolnej stacji gondoli.

Tyrolska chata – 200 zł od osoby.

Zapiecek – 200 zł od osoby.

Rezydencja Basieńka – 125 zł od osoby.

Świerkowa Karczma – 70 zł od osoby.

Stare Kino – 130 zł od osoby.

 KARPACZ

Sylwester na stoku w Karpaczu

Darmowy Sylwester na stoku Relaks. Sylwester w klimacie lat 80-tych na stoku Relaks ul. Obrońców Pokoju 4, godz. 20. Wyciąg narciarski czynny do godz. 2 w nocy. W programie ,,Get back to The 80’s” – stylowe zawody o Puchar Burmistrza Karpacza – technika jazdy na nartach z lat 80-tych, oraz piękne i niezwykle kolorowe stroje z tamtych lat. Zabawę przy muzyce poprowadzi DJ Rudy. Więcej informacji tel. 783 959 868.

Hotel Gołębiewski -zabawa w klubie nocnym 450 zł od osoby, DJ z zespołem, sylwestra poprowadzi Majka Jeżowska.

Hotel Sandra – zabawa lub bal z jednym noclegiem 660-860 zł.

SZKLARSKA PORĘBA

Hotel Bornit – dyskoteka Sylwestrowa od godz. 20, pokaz sztucznych ogni – cena 220 zł od osoby.

Karczma Karkonoska – bal Sylwestrowy, szczegóły tel. 603 600 052

JELENIA GÓRA

W Jeleniej Górze wystąpią Czerwone Gitary

Darmowy Sylwester na Placu Ratuszowym. Na scenie wystąpią Czerwone Gitary, a zabawa rozpocznie się o godz. 22.30. O północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Hotel Mercure – zabawa Sylwestrowa z zespołem i wykwintnym menu. Wśród uczestników rozlosowane będą vouchery do różnych hoteli Mercure w Europie.

 

MYSŁAKOWICE

Hotel „Chata za wsią” – zabawa Sylwestrowa od 200 zł od osoby.